Чи повинні тернопільські студенти у гуртожитках перебувати в масках?

МОН і МОЗ видали рекомендації щодо організації освітнього процесу в школах та університетах України. Зокрема, студенти, як і школярі, мають носити маски та користуватися антисептиками.

Також, відповідно до постанови, усім працівникам та студентам, які проживають у гуртожитку, вимірюватимуть температуру. Для цього варто призначити відповідальну особу, – передає МОЗ.

На вході до гуртожитку треба облаштувати місця для обробки рук.

Студенти та інші особи повинні бути у респіраторі або захисній масці під час перебування у приміщеннях гуртожитку (зокрема, поза кімнатами).

У МОН наголосили, що забезпечити студентів у гуртожитках масками і антисептиками мають власники та адміністрація гуртожитку. Також вони мають забезпечити наявність п’ятиденного запасу засобів індивідуального захисту та їх використання працівниками гуртожитку, постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників у санвузлах.

При виявлені у осіб симптомів COVID-19 або підвищення температури, адміністрація гуртожитку має повідомити заклад охорони здоров’я, який надає медичну допомогу студентам, або медпункт, який обслуговує їх у гуртожитку.

Окрім того, у гуртожитку дозволяється проводити збори, але з обмеженою кількістю осіб.

 

 

Теги: