Тернопільський центр зайнятості відновлює особистий прийом громадян

Від 10 серпня районні філії Тернопільського обласного центру зайнятості повертаються до звичного режиму роботи — відновлюють особистий прийом громадян і готові до надання комплексу послуг зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо у центрах зайнятості.

Відновлюють особистий прийом громадян всі районні філії, за винятком Бережанської, Бучацької, Чортківської  районних філій Тернопільського ОЦЗ. Також у дистанційному режимі продовжує працювати Тернопільський міськрайонний центр зайнятості.

Прийом здійснюватиметься обов’язково з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій МОЗу. Тож до приміщень районних філій допускатимуть працівників та відвідувачів тільки в респіраторі або захисній масці. Очікування в приміщеннях райфілій або на вулиці повинно відбуватися з дотримання принципів соціального дистанціювання — 1,5 метри.

Зазначимо, що безробітні, які були зареєстровані під час карантину дистанційно (за винятком тих, які подавали заяви через портал «Дія» із затвердженням кваліфікованим електронним підписом) повинні при особистому відвідуванні служби зайнятості надати оригінали своїх документів.

 

 

Теги: