Де у Тернополі працюють камери відеоспостереження?

Загалом у місті працює 186 камер центральної системи відеоспостереження. Вільний онлайн перегляд камер відеонагляду Тернополя доступний на веб-порталі http://ternopil.webcam/.

В основному, найбільше камер встановлено у місцях масового скупчення громадян, на перехрестях вулиць та потенційно небезпечних місцях. Зокрема, на сайті у розділі «Категорії» можна переглянути відео  вулиць, зупинок, магазинів, майданчиків, парків, площ, шкіл, ресторанів, а також з фонтанів та установ.

Центральної система відео спостереження постійно розширюється. Нещодавно встановленні камери тернополяни можуть відслідковувати в розділі «Нові камери».

Окрім того, мешканці Тернополя можуть оперативно повідомити про побачене чи стан камери безпосередньо на сайті, обравши на інтерактивній карті відповідну веб-камеру.

Комунальна система відеоспостереження підключена до Ситуаційного центру муніципальної поліції, що тісно співпрацює та координує свої дії у напрямку відеоспостереження з Національною поліцією, Службою безпеки України та управлінням житлово-комунального господарства міської ради.

До слова, 17 таких камер встановлені на Тернопільщині, а саме: у Збаражі, Гусятині, Кременці, Плебанівці, Чернихівцях, Ягільниці та Монастириськах. Про їхнє місцерозташування можна дізнатись з сайту.

 

 

Автор статті: Світлана Шевчук
Теги: