У тернопільських вишах стартував прийом заяв на вступ до магістратури

Від 5 серпня розпочався прийом електронних заяв для вступу в магістратуру.  Кількість заяв на бюджетні місця обмежена: вступники можуть подати до п’яти у будь-який виш.

Про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

«Ми просимо вступників бути максимально уважними, не поспішати, уважно читати інструкції щодо подання заяв та не панікувати. Якщо у статусі заяви з’являється позначка «Затримано», у жодному разі не потрібно скасовувати її, а звернутись до закладу вищої освіти для уточнення — ймовірно, приймальна комісія має деякі питання щодо документів вступника», — зауважила директор ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік.

Цього року заяви на вступ до магістратури на спеціальності, для яких передбачено складання ЄВІ та/або ЄФВВ, подаються тільки в електронній формі, крім окремих випадків.

Рекомендації до зарахування магістрів на бюджет будуть надані до 1 вересня, а саме зарахування пройде 11 вересня. Офіційним повідомленням про надання рекомендацій до зарахування вважається оприлюднення відповідного рішення на стендах приймальних комісій ЗВО. Рішення також розміщується на сайті вишу.

 

Теги: