МОН не забезпечуватиме школи Тернополя масками і антисептиками

Заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій заявила, що МОН не буде забезпечувати заклади освіти засобами індивідуального захисту, зокрема антисептиками і дезінфекторами.

Про це вона повідомила під час онлайн-ефіру EdCamp Ukraine.

За словами Мандзій, прем’єр-міністр доручив обласним державним адміністраціям взяти підготовку закладів освіти до нового навчального року під власний контроль.

Також МОН надіслало лист засновникам шкіл з дорученням забезпечити власні заклади засобами індивідуального захисту, антисептиками і дезінфекторами.

Мандзій наголосила, що школам зараз необхідно вирахувати потребу в засобах індивідуального захисту і звернутись до засновників закладу.

Заступниця додала, що вхід до школи можливий лише у масці або респіраторі.

«Якщо ми виходимо з рекомендацій головного державного санітарного лікаря, що вхід до школи можливий лише у масці або респіраторі, працівникам необхідно вимірювати температуру, для учнів проведення температурного скринінгу не є обов’язковим, але для всіх учнів буде обов’язковим моніторинг стану здоров’я», — сказала Мандзій.

Окрім того, вона нагадала, що школам буде необхідно зменшити кількість осіб, які перебувають в закладі освіти. Тому відповідно до рекомендацій головного державного санітарного до шкіл буде обмежений доступ сторонніх осіб, окрім осіб, які супроводжують дітей з інвалідністю.

 

 

 

Автор статті: Світлана Шевчук
Теги: