Навчання у школах і ВНЗ Тернополя може не розпочатися 1 вересня

Дату початку навчального процесу у вищих навчальних закладах України назвав в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

«Освітній процес починається з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня рекомендовано починати для тих, хто вступив на перший курс, і для магістратури», – повідомив Шкарлет.

Він також зауважив, що навчальний заклад самостійно може ухвалити рішення про початок навчання з будь-якої дати.

Також дата початку навчання залежатиме від того, до якої карантинної зони належить регіон, в якому знаходиться ВНЗ: в регіонах червоної зони не може проводитися навчальний процес, в тому числі й в школах. Навчання може приходити тільки дистанційно.

Нагадаємо, з 1 серпня в Україні почали діяти нові правила адаптивного карантину. Регіони поділили на чотири зони за рівнем епідемічної небезпеки. До червоної зони увійшли Луцьк, Тернопіль, а також Кіцманський район Чернівецької області.

Щоп’ятниці комісія аналізуватиме ситуацію і змінюватиме приналежність регіонів до карантинних зон в залежності від епідемічної ситуації. Зміни набуватимуть чинності з понеділка.

Міністерство охорони здоров’я України створило інтерактивну мапу, на якій можна подивитися поділ країни на карантинні зони.

Теги: