Влада почне повертати жорсткі обмеження, коли в лікарнях не буде вільних місць для хворих.

Джерело: https://ua.korrespondent.net/ukraine/4246642-moz-vyznachylo-koly-vvedut-zhorstkyi-karantyn

Слідом за прем’єр-міністром Денисом Шмигалем про можливість посилення карантинних обмежень заявив глава МОЗ Максим Степанов. Про таку ймовірність він розповів на брифінгу в середу, 1 липня.

Я є одним з найбільших прихильників того, щоб ми якнайшвидше взагалі скасували будь-які карантинні обмеження, але я розумію, що це станеться, коли ми взагалі перестанемо фіксувати захворюваність на коронавірусну хворобу, тоді ми можемо не користуватися масками, не користуватися іншими нашими порадами і рекомендаціями. Зараз цифри говорять зворотне… Я сподіваюся, що ми не підемо за італійським або іспанським сценарієм, коли нам потрібно буде вводити жорсткі обмеження. Такі жорсткі введення можливі лише при значному ускладненні ситуації – це коли медична система буде не в змозі впоратися з кількістю хворих на COVID-19. Коли в лікарню привозять хворого, а вільних місць в лікарні немає… При загостренні ситуації, у нас можуть вводитися серйозні додаткові обмеження, в тому числі і жорсткий карантин”, – зазначив він.

Також він запевнив, що Одесу та інші курорти поки не закриватимуть.

Зазначимо, останнім часом ситуація з коронавірусом в Україні погіршилася. Так, за минулий тиждень кількість нових випадків зараження зросла майже удвічі.

Водночас в останні дні добовий приріст захворюваності знижується.