З 22 травня в Україні поступово відновлюватимуть роботу транспорту

Робота транспорту в Україні поступово відновлюватиметься починаючи з 22 травня.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Сьогодні Уряд прийняв чи не найочікуваніше рішення за весь час карантину. Ми багато до нього готувалися, адже безпека і здоров’я – це найважливіше. Отже, регіони, де за останні 7 днів на 100 тис. населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів із коронавірусом, складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту”, –  написав Криклій.

Відновлення транспорту:

з 22 травня – регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні;
 з 25 травня – перевезення пасажирів у метро;
з 1 червня – залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні;
з 1 червня – міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Якщо перевезення здійснюється в регіон, де ще немає послаблення карантину, заповненість місць має складати не більше 50% за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду.
з 15 червня – прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують регулярні пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Обов’язкові вимоги безпеки залишаються незмінними:

– масочний режим;
– температурний скринінг працівників;
– постійна дезінфекція транспорту.

Термін карантину продовжується до 22 червня.