Місцеві вибори в Україні мають відбутися восени

Місцеві вибори в Україні повинні відбутися в строки. Про це зазначає народний депутат, представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді, Василь Мокан  на своїй фейсбук сторінці. Відповідно до статті 141 Конституції України, чергові вибори сільських, селищних, міських, районних, обласних рад, сільських, селищних, міських голів відбуваються в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень відповідної ради чи відповідного голови, обраних на чергових виборах.

Народний депутат додає, що через формування Фонду для боротьби із коронавірусом кошти на фінансування місцевих виборів були частково оптимізовані, однак є запевнення та обіцянка прем’єр-міністра про те, що буде забезпечене повноцінне фінансування демократичних місцевих виборів.

?? Щодо місцевих виборів ??✅ Вибори відбудуться в строки, передбачені Конституцією України, 25 жовтня поточного року. ✅ Через формування Фонду для боротьби із коронавірусом кошти на фінансування місцевих виборів були частково оптимізовані, однак є запевнення та обіцянка прем'єр-міністра про те, що буде запезпечене повноцінне фінансування демократичних місцевих виборів.✅ Зміни до виборчого законодавства готуються, але вони будуть носити технічний характер для того, аби вдосконалити виборчий процес.#місцевівибори#ВиборчийкодексСлуга НародуДенис ШмигальКабінет Міністрів УкраїниВерховна Рада УкраїниЕспресо Телеканал

Опубліковано Vasyl Mokan – public page Пʼятниця, 8 травня 2020 р.

Репортер: Ольга Статкевич.

Автор статті: Тетяна Шабанова