Нововведення в маршрутках Чорткова вже справно працюють

валідатори для оплати проїзду В Чорткові
Наприкінці липня у всіх міських маршрутках Чорткова встановили валідатори для оплати проїзду картками. Пристрої встановлено таким чином, що пасажири можуть самостійно ними скористатися, не відволікаючи водія.
Скористатися валідатором можуть пенсіонери, інваліди та Чорнобильці із спеціальною іменною карткою Чортківчанина, котру безкоштовно видають відповідним категоріям населення в міській раді, кабінет #13. Для даних категорій населення на картці передбачено 10 безкоштовних поїздок на протязі місяця. Також скористатися валідатором можуть й інші пасажири – оплативши проїзд банківською карткою з чіпом. На даний момент проїзд в міських маршрутках коштує 6 гривень, розраховуючись банківською карткою 5 гривень 50 копійок.
Як розповідають жителі міста, котрі вже отримали свої картки, раніше необхідно було щомісяця йти в міську раду для того, щоб отримати спеціальні талони на проїзд, зараз вже не потрібно нікуди ходити – картка іменна, кожна має свій індивідуальний номер та поповнюється міською радою щомісяця автоматично. Із карткою в мешканців менше мороки.
Валідатори в маршрутках Чорткова
Як повідомили працівники міської ради телефоном – наразі картки видаються тільки тим, в кого є відповідний статус. Для решти жителів міста, котрі б також хотіли отримати таку картку поки що не має в планах вводити таку систему.

Репортер: Ольга Оршак
«ТМЦ. ІНФО», 2 вересня 2019

Автор статті: Masha
Теги: