Тернополянам показали шокуюче кіно

18 червня, у лаунж-барі «Black Best» відбувся кінофестиваль на якому тернополяни мали змогу побачити найбільш шокуючі короткометражні фільми.

Тематика шок-кіно була абсолютно різною — від історій про спотворене кохання до масового зараження вірусами. Те саме, можна сказати і про жанрове різноманіття. Усього було показано шість короткометражних фільмів відзнятих у різних країнах Європи — Іспанія, Франція, Бельгія та Нідерланди.

Схожий захід у Тернополі проводять не вперше. Фестивалі короткометражних фільмів певного жанру у Тернополі проводять вже близько трьох років. Проте, саме шок-кіно, за словами організатора, вони показують вперше.

Це все жанрові фільми. Так би мовити «на любителя», тому тут не така багатолюдна публіка, але є поціновувачі, які приходять на кінопокази бо їм цікаво саме таке нестандартне кіно, яке залишає тебе розгубленим або ставить запитання — каже організатор показу у Тернополі Марія Юрчак. — Дуже цікавим був для тернополян показ еротичних короткометражок — там був аншлаг. Теж, дуже гарно «заходить» фантастика про майбутнє і технології. Зараз цим всі цікавляться тому це цікаво.

За словами організатора, щоб стати частиною такого показу усі фільми спочатку відзначилися на своїх локальних рівнях — виграли призи або нагороди, були показані на інших кінофестивалях тощо.

До слова, такі кінофестивалі проводять і в інших містах України, як Київ або Харків.

Репортер – Мар’яна Креховець

Теги: