“Найбільший урок у світі” в Тернополі та області

“Найбільший урок у світі” відбудеться у Тернополі та області 16 травня.

Мета цього уроку – розповісти дітям Тернопільщини про “Цілі Сталого Розвитку” та методи їх досягнення, а також про те, що зміни можна здійснювати й на локальному рівні, впливаючи на свою область та Україну загалом. Про це повідомили на прес-конференції в Тернопільській ОДА.

Цьогоріч урок проводитимуть у 20-ти школах міста та 18-ти школах Тернопільської області.
Організовує проведеня уроку у Тернопільській області громадська організація “AIESEC” спільно із Тернопільською ОДА. Також, одним з партнерів є коворкінг “ІТ HOUSE”.

Ми допомагатимемо фінансово у втілені цього проекту та плануємо залучити до уроку понад 4 тисячі дітей зі всієї області, – каже начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА.

Як повідомила координаторка проекту у Тернопільській області Лілія Слома, захід проводитиметься, ще й для студентів Тернопільського національного економічного факультету.

Студенти повинні знати про свої права та глобальні проблеми людства. Але судячи з відгуків викладачів та вчителів, ніхто про такі речі не знає, то ми хочемо це виправити. Зараз, ми з командою відбираємо амбасадорів, які проводитимуть уроки дітям. Відібрали уже 106 людей. Вони дуже вмотивовані та мають досвід роботи з дітьми, – розповідає координатор проекту “Найбільший урок у світі” Лілія Слома.

11 травня відбудеться спеціальна конференція на якій амбасадорів, яких зголосилось понад 100, готуватимуть до уроку з дітьми.

Теги: