До виборів президента країни тернопільські поліцейські обстежили усі виборчі дільниці в області

Вибори президента України пройдуть усього за два місяці. До виборів готуються служби, які мають запобігти можливим порушенням виборчого процесу та забезпечити порядок на виборчих дільницях. Заходи готують відповідно до «Закону України про вибори президента та постанови Верховної Ради від 26 листопада 2018 року про визначення чергових виборів президента України»
За словами начальника головного управління національної поліції в Тернопільській області Олександра Богомола, у п’яти окружних виборчих комісіях у містах Тернопіль, Збараж, Зборів, Теребовля, Чортків готуються до виборів 1182 виборчі дільниці, серед них 618 малих, 419 середніх та 145 великих. Для забезпечення охорони документації, яку завозять на виборчі дільниці, перевірки та охорони виборчих дільниць, громадського порядку та фіксування можливих порушень готуються усі поліцейські області, також формуються спеціальні слідчі оперативні групи та спеціальні групи підтримки від українських військових. З 22 березня будуть охоронятись виборчі комісії, а з 27 по 29 березня працівники поліції заступлять на охорону дільничих виборчих комісій.
З 1 серпня до 21 січня поліція разом з органами місцевого самоврядування обстежила усі виборчі дільниці в області – сім із них виявились не пристосованими для збереження виборчої документації та знаходяться на даний час в аварійному стані. Про неналежний стан виборчих дільниць в Нараєві, Бережанського району, в с. Бережанці, Ланівецького району, в с. Возилів, Бучацького району, в с. Вікторівка, Козівського району і с. Червень, Підгаєцького району попереджені представники влади, зауважив Олександр Богомол.

Репортер: Олена Мудра

 

 

 

Автор статті: Тетяна Шабанова
Теги: