У регіональні школи планують передати примірники дитячої книги з фінансової грамотності

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/vikladachi-pnu-prezentuvali-dityachu-knigu-z-finansovoyi-gramotnosti-yiyi-poshiryuvatimut-sered-shkil-regionu

Фото: з сайту МОН України

Як інформують на сайті прес-центру МОН України, у регіональні школи планують передати примірники дитячої книги з фінансової грамотності “Світ грошей”.  Презинтував її 23 січня, авторський колектив викладачів Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Так, книгу видано 1 тис примірників україномовного видання. Авторами її ідеї  є польські науковці. Наразі за нею вже видані збірники з фінансової грамотності у Польщі та Ізраїлі.

В україномовному варіанті викладачі ПНУ ім. В. Стефаника адаптували головні ідеї міжнародного проекту до українських реалій. Вони дослідили історію гривні та її зовнішні зміни, виникнення банківської системи, чинники, які впливають на розвиток економіки. Читачі книги також дізнаються, як та у яких країнах вперше з’явилося таке поняття як “гроші”, які речі та предмети вважалися першими грошима, що таке спроможність та фінансова стабільність, – як повідомляють  вони.

Під час презентації ректор університету Ігор Цепенда розповів, що наступним кроком для розвитку проекту буде розробка відповідної комп’ютерної гри. Виконуючи кожен етап, діти зможуть зрозуміти, що таке гроші в їхньому житті і як ними правильно розпоряджатися, інформують у статті на сайті МОН України.

 

Автор статті: Юля Пацкаль