НАД ЯКИМИ ПРОЕКТАМИ УКРАЇНСЬКІ ТА АВСТРІЙСЬКІ НАУКОВЦІ СПІЛЬНО ПРАЦЮВАТИМУТЬ?

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/viznacheno-proekti-nad-yakimi-ukrayinski-ta-avstrijski-naukovci-spilno-pracyuvatimut-u-2019-2020-rokah

Фото: Pixabay

Як інформує Міністерство освіти і науки України, нещодавно затверджено 10 спільних українсько-австрійських науково-дослідних проектів для реалізації на 2019-2020 роки. Таке рішення було прийнято під час Восьмого засідання українсько-австрійської Спільної Комісії з питань науково-технічного співробітництва, що відбулася в МОН України.

Українську делегацію очолив Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України, австрійську – Крістіан Аутенгрубер, керівник відділу культурних та науково-технічних угод Федерального міністерства Європи, інтеграції та закордонних справ Австрійської Республіки.

Науковці з двох країн працюватимуть над проектами щодо поводження з небезпечними побутовими відходами, пошуку нових підходів до лікування метастатичних пухлин, впливу порушень у лісах Чорнобильської зони, селективний ретроспективний аналіз
кадастрів викидів парникових газів, тощо. Всі проекти можна переглянути тут. З української сторони в дослідженнях братимуть участь представники як інститутів НАН, так і закладів вищої освіти.

Під час засідання також було розглянуто та затверджено Робочу програму з науково-технічного співробітництва на період 2019 – 2020 років.

Автор статті: Юля Пацкаль