Коли запрацює механізм підвищення кваліфікації “гроші ходять за вчителем” ?

Джерело: http://nus.org.ua/news/u-2019-maye-zapratsyuvaty-mehanizm-pidvyshhennya-kvalifikatsiyi-groshi-hodyat-za-vchytelem/

Фото: Pixabay

Механізм “гроші ходять за вчителем” має запрацювати у 2019 році, щоб педагоги змогли обрати самі, де їм краще підвищувати кваліфікацію. 

Про це повідомила міністерка освіти і науки Лілія Гриневич, передає прес-служба МОН, – як зазначено на сайті nus.org.ua.

Міністерство працює над постановою уряду, де буде прописаний механізм. У відомстві хочуть створити перелік громадських організацій та установ, які зможуть підвищувати кваліфікацію вчителів та отримувати за це оплату від держави.

У МОН зазначають, що у цьому переліку, наприклад, буде Ресурсний центр освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету “Львівська політехніка”, а також підвищує кваліфікацію вчителів, проте не отримує за це гроші від держави,- інформує сайт nus.org.ua.

“Ми починали ще 8 років тому з роботи з однією дитиною, зараз їх 24, і батьки везуть їх до нас з усієї України. Також ми по мірі своїх можливостей навчаємо вчителів працювати з дітьми з порушеннями зору, адже вони мають набір дуже специфічних потреб. Тут ми говоримо про обладнане робоче місце, про підручники шрифтом Брайля і вчителя, який цим шрифтом вміє читати. Без цього посадити незрячу дитину у звичайний клас – це профанація”, – розповіла керівниця центру Оксана Потимко.

 

Автор статті: Юля Пацкаль