Які небезпечні речовини зникнуть із торговельної сфери Тернопільщини?

Джерело: www.0352.ua

Фото: pixabay.com

Скоро на Тернопільщині зникнуть усі озоноруйнівні речовини. Таке рішення прийняв Уряд на основі законопроекту, створеного Міністерством екології та природних ресурсів.

Таке рішення прийняв Уряд на основі законопроекту, створеного Міністерством екології та природних ресурсів.

Як повідомляє “Терен”, подібні речовини не виробляються у нашій країні, їх імпортують з-за кордону. Однак наша країна має певні міжнародні зобов’язання, які стосуються охорони озонового шару та попередження зміни клімату. Ухвалене рішення припинить використання таких шкідливих речовин.

До ряду озоноруйнівних елементів входять такі, що використовують у виробництві будівельних матеріалів, кондиціонуванні повітря, розчинниках, авіації, автомобільній промисловості та інше. Про це інформує “Урядовий портал“.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак зазначив, що ухвалений закон допоможе провозити на територію країни лише безпечні речовини та попередити ввезення речовин зі списку озоноруйнівних.

Генеральна асамблея ООН спеціальною резолюцією № A/RES/49/114 в 1994 році оголосила 16 вересня щорічним Міжнародним днем охорони озонового шару.

Автор статті: Юля Пацкаль