США оприлюднили перелік санкцій проти Росії через використання хімічної зброї

Джерело: informator.new

Фото: informator.news

Сполучені Штати оприлюднили перелік санкцій проти Росії через використання хімічної зброї.

Текст закону розмістили на cайті офіційного журналу Федерального уряду США, – пише Громадське.

Зазначають, що закон ще офіційно не опублікований. Текст планують опублікувати 27-го серпня.

Санкції США стосуються іноземної допомоги, продажу зброї, фінансування продажу зброї, відмову в кредитуванні, експорту товарів, що стосуються національної безпеки, у Росію.

1. Зарубіжна допомога: припинення допомоги Росії згідно з Законом про іноземну допомогу 1961 року, за винятком термінової гуманітарної допомоги та харчування чи інших сільськогосподарських товарів чи продуктів.

2. Торгівля зброєю: припинення (a) продажів в Росію відповідно до Закону про експортний контроль зброї будь-яких оборонних статей, служб оборони або проектно-конструкторських послуг, і (б) ліцензій на експорт в Росію будь-якого предмета із списку боєприпасів Сполучених Штатів.

3. Фінансування продажу зброї: припинення усього закордонного військового фінансування для Росії в рамках Закону про експортний контроль зброї.

4. Відмова у наданні кредиту чи іншої фінансової допомоги від уряду Сполучених Штатів: відмову в наданні Росії будь-яких кредитів, кредитних гарантій чи іншої фінансової допомоги будь-яким департаментом, агенцією чи урядовою організацією Сполучених Штатів, включаючи Експортно-імпортний банк Сполучених Штатів.

5. Експорт товарів і технологій, чутливих до національної безпеки: заборона на експорт до Росії будь-яких товарів чи технологій з цієї частини санкційного списку, встановленого згідно з розділом 2404 (c) (1) Додатка до розділу 50.

Автор статті: Юля Пацкаль