У МІН’ЮСТІ ВІДБУЛАСЬ КООРДИНАЦІЙНА НАРАДА ЩОДО ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ У СФЕРІ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ

Джерело: minjust.gov.ua

Фото: minjust.gov.ua

Міністерство юстиції разом з іншими органами державної влади провели міжвідомчу координаційну нараду, під час якої обговорили механізми співпраці під час виконання рішень у сфері захисту прав дітей відповідно до нового законодавства.

Зокрема, на нараді були присутні представники Державної прикордонної служби України, Міністерства соціальної політики, Міністерства внутрішніх справ, ДП «Національні інформаційні системи», управлінь ДВС ГТУЮ у Київській області та місті Києві.

Фото: minjust.gov.ua

Під час зустрічі були обговорені питання, які виникають під час взаємодії органів державної виконавчої служби з відповідними органами державної влади. Серед них виконання постанов щодо застосування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України та керування транспортними засобами до боржників, у яких наявна заборгованість зі сплати аліментів, налагодження взаємодії під час обміну інформацією в електронній формі засобами телекомунікаційного зв‘язку, спрощення процедури опрацювання та видачі довідок під час виконання рішень про стягнення аліментів, взаємодія з органами опіки та піклування.

В ході координаційної зустрічі учасники напрацювали технічні та організаційні механізми вирішення проблемних питань та визначили чіткі строки виконання.

«Ми маємо скоординувати усі свої дії, щоб повною мірою виконувати норми законодавства у сфері захисту прав дітей. Тому необхідно активніше співпрацювати, щоб на практиці забезпечити безперебійну роботу і реалізацію законодавчих новацій», – зазначила заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

Автор статті: Юля Пацкаль