Таблицею з іменем Григорія Бурбези на День міста поповниться Алея Зірок в Тернополі

28 серпня 2018 року о 15 год. в Тернополі на вул. Гетьмана Сагайдачного відбудеться мистецька імпреза «Крізь терни до зірок» з нагоди поповнення Алеї Зірок таблицями: 150-річчя ТОО «Просвіта», В’ячеслава Хім’яка, Богдана Хаварівського, Григорія Бурбези.

Життя Григорія Миколайовича Бурбези  раптово обірвалось 1 квітня 2018 року, у Вербну неділю, на 59-му році життя.

Відійшов у засвіти  вірний син своєї країни і міста, яке він так сильно любив.. Любив життя, відчував його динаміку й намагався змінити цей світ на краще. Його фах – вчитель, його принцип – вчитися все життя. І все, чим би він не займався, мало на меті навчити та навчитися.

Пам’ятатимуть Григорія Бурбезу, як учителя англійської мови в загальноосвітніх школах м.Тернополя (№18, №21, №19, №26), заступника директора школи з виховної роботи, методиста із виховної роботи Тернопільського міського відділу народної освіти (1982-1992), заступника директора, головного редактора видавництва «Лілея» (1992-1997), директора Тернопільської філії редакції журналу «Вісник податкової служби України» (1997-1998), директора ТОВ «Лілея» (1998-2000),  директора, шеф-редактора ТОВ «Тернопільська газета» (2000-2005).

З 2005 року він — директор ТОВ «Експрес-Інформ». Член Ради директорів Української асоціації видавців преси (2001-2005), пізніше працював керівником Тернопільської філії медіа-корпорації «РІА».

Теплими словами згадують Григорія Бурбезу в Тернопільському осередку Української скаутської організації «Пласт», який відновлював з 1990 року. Пан Григорій – редактор пластунських видань «Цвіт України», «Пластовий шлях», «Команда», «Форум». Палке бажання змінювати світ навколо себе на краще здійснювалось під час депутатської діяльності 1998-2010 рр. (депутат Тернопільської міської ради 3-х скликань). Це – 12 років, використаних для розвитку Тернополя.

Одним із захоплень Григорія Миколайовича була журналістика – як інструмент для здійснення своїх мрій. І задля того, щоб виховати нове покоління репортерів, журналістів, допомогти молоді відчинити двері у світ четвертої влади, пан Бурбеза береться за організацію медійного простору. В результаті – успішна співпраця зі “Школою молодої еліти”, співпраця з організаціями-ґрантодавцями і організація нового медійного ресурсу –Тернопільського медіа-центру – ТМЦ.ІНФО. Сайт ТМЦ надія пана Григорія на завтрашній день, вільний від проблем, що руйнують українську державу.

Вічна пам’ять, Вам, Григорію МиколайовичуСпочивайте з миром..

 

Автор статті: Жук Галина
Теги: