Про роботу тернопільського офісу ІТ-фірми ELEKS

Компанія ELEKS – інженерна інноваційна компанія, яка надає послуги з розробки комплексних програмних продуктів для великих гравців світового ринку у галузях фінансів, страхування, роздрібної торгівлі, логістики та інших. Крім того, компанія займається консультуванням та забезпеченням контролю якості.

У Тернополі ELEKS працює вже більше 10 років, а засновано компанію у 1991. На початку свого існування її спеціалісти займалась розробкою власних програмних продуктів для електроенергетичних підприємств. На початку 2000-их ELEKS почав працювати на ринку аутсорсингу, а сьогодні його послугами користується більше 200 компаній-замовників у всьому світі.

Основний офіс ELEKS розташований у Львові. Також є офіси в Тернополі, Києві, Івано-Франківську, центр розробки у Жешуві та представництва у Лондоні, Нью-Йорку і Лас-Вегасі. На даний час у компанії працює понад 1200 спеціалістів.

ELEKS входить у десятку найбільших ІТ-компаній України, а з 2014 року регулярно потрапляє до переліку топ-100 найкращих аутсорсингових компаній світу (Global Outsourcing 100) за версією міжнародної асоціації аусорсинг-професіоналів (International Association of Outsourcing Professionals).

Також слід зазначити, що ELEKS є партнером таких відомих компаній як Microsoft, IBM, Intel, Borland, членом IT Ukraine Асоціації, RUSSOFT Асоціації, Торговельної Американської Палати, Європейської Бізнес Асоціації та членом Асоціації Українських Розробників.

З 2014 року ELEKS є співорганізатором однієї із найбільш успішних ІТ-подій в Україні — конференції IT Arena, яка щороку під одним дахом збирає більше 100 спікерів з усього світу, а також понад 2,5 тисячі відвідувачів.

«Ми в Тернополі конкуруємо зі всім світом. У Польщі, до прикладу, зарплати в ІТ-спеціалістів не вищі, ніж в Україні, – розповідає Сергій Кутузов, керівник тернопільського офісу компанії ELEKS. – Отже, маю сказати, що в Україні дуже сильні спеціалісти. Та все ж у світі робота таких кваліфікованих працівників коштує набагато більше. Специфіка нашої роботи така, що ІТ професіонал може знаходитись на будь-якій відстані від замовника – вона не грає ролі.»

У рамках корпоративного університету ELEKS Univeristy компанія постійно створює власні освітні проекти, крім того, і для людей ззовні. До прикладу, регулярно проводить безкоштовні навчальні курси з подальшою можливістю працевлаштування найкращих випусників.

У цьому році ELEKS запускає курси за такими напрямками:

1) .NET

2) QA

3) Database

4) Front-end.

Курси з .NET та QA уже тривають. Усю актуальну інформацію про навчальні можливості можна знайти на сторінках ELEKS у Facebook. Зокрема тут – https://www.facebook.com/eleks.ternopil/

 

Репортер Галина Жук

 

Автор статті: Жук Галина
Теги: