24-тий випуск журналу CITY LIFE презентували разом з новим альбомом Ольги Монастирської з Чикаго

Днями відбулась презентація 24-того випуску тернопільського глянцевого журналу CITY LIFE.

На презентації для всіх присутніх створювали легку, невимушену, веселу атмосферу. На сцені проводились конкурси між жінками і чоловіками. Зокрема, було змагання хто кого перетанцює.

Керівник рекламного відділу журналу Тетяна Шило повідомила, що цей номер журналу наповнений цікавими, авторськими матеріалами. Враховували цільову аудиторію. А також не забули про сезонність – матеріали з серпня по жовтень. Цей 24-тий випуск містить різноманітну інформацію про модний одяг, про весільні сукні, про алкоголь та інше.

«Тема цього номеру – «Іспанська пристрасть», – розповідає співвласник та головний редактор тернопільського глянцевого журналу CITY LIFE Маріанна Балабан. – Адже скоро будуть вибори – гаряча пора.. І в цьому номері є чимало розповідей політичних опонентів, які можуть представляти Україну в подальшому. Ми в своєму журналі намагаємося орієнтуватися на тих людей, які щось роблять в житті і щось пропонують.»

Також в номері є про іспанську пристрасть середньовічної Іспанії – про сюрреаліста Сальвадора Далі, про драматурга Лопе де Вега, розповідає Маріанна Балабан.

Великий матеріал опублікували в журналі і про іншу пристрасть – весілля року принца Гаррі та акторки Меган Маркл. В статті описано всі деталі – від їхнього знайомства до благодійного фонду з подарунків. Написали про обручку, сукню, діадему нареченої.

Розважальну програму під час презентації представляли виступи таких співачок як Ольга Монастирська, яка приїхала з Чикаго, США і тернополянки Надії Гураль. Якраз на обкладинці цього випуску є фото Ольги Монастирської. Ольга народилась в Україні – в Микулинцях Тернопільської області.

Саме тут, на цій презентації, Ольга Монастирська презентувала вихід свого нового третього альбому «Королева дискотеки».

«Не зважаючи на те, що вона проживає зараз в Америці, Ольга Монастирська не зраджує українську мову, і всі свої альбоми співачка випускає саме українською. Тому ми вирішили розмістити фото Ольги на обкладинці нашого журналу», – розповіла співвласник та головний редактор тернопільського глянцевого журналу CITY LIFE Маріанна Балабан.

Ми не могли втратити шанс, щоб поспілкуватись з головною гостею вечора – Ольгою Монастирською – співачкою, що вже 10 років проживає в Чикаго, але не забуває ні рідне місто, ні рідну мову.

Так співпало, каже співачка, що практично одночасно виходить 24-тий номер журналу CITY LIFE і її третій авторський альбом. Вона дуже рада, що є такий журнал, де молоді люди можуть себе запрезентувати.

Назва нового альбому – «Королева дискотеки». Пісні, які є в ньому, Ольга Монастирська писала ще у 2011 році. А от пісню «Королева дискотеки» написала нещодавно. Раніше, каже співачка, в її піснях переважав фолькстиль. Отже, зараз знов повернулась до молодіжного стилю. З’явилось бажання привнести трошки драйвової енергетики в свої пісні. Щоб ми почували себе завжди молодими в душі, щоб побільше саме сучасних  українських пісень  було на наших дискотеках..

«В цьому третьому авторському альбомі «Королева дискотеки» є 14 пісень. Взагалі-то, я маю дуже багато пісень, написаних мною, – каже Ольга Монастирська. – Вистачило б ще на інші три альбоми. Просто не встигаю це реалізувати.»

В цьому третьому альбомі йдеться про жінку – про жінку таку різну, капризну, кокетку, навіть про жінку-ангела. За освітою Ольга є театральним режисером. В цьому альбомі, стверджує вона, їй,  в якійсь мірі, вдалося себе реалізувати як співачку, акторку, режисера.

При створенні альбому співачці дуже допомогли її друзі – аранжувальники Ігор Ващишин і Андрій Авраменко. З ними Ольгу познайомила її добра і щира подруга – тернопільська співачка Надія Гураль. Ольга зізналась, що невдовзі вийде пісня про подружку, яку вона написала спеціально для їхнього спільного дуету з Надією Гураль.

 

Репортер Галина Жук

Фото з групи CITY LIFE у Фейсбук

 

Теги: