Будь-хто може отримати безкоштовну консультацію в сфері юриспруденції і права

В рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право» проводиться робота мобільного інформаційного пункту з питань інформування населення про їхні права та обов’язки.

Ці зустрічі відбуваються в Тернополі щотижня на трьох локація – на Театральному майдані, на вул. Кн. Острозького і на вул. Київській кожного четверга з 12 год. і продовж години.

Інформування проводиться з наступних питань:

  • державної реєстрації майна та бізнесу, актів цивільного стану (шлюб за добу, свідоцтво в пологовому будинку про народження, або про реєстрацію місця проживання),
  • нотаріату (оформлення спадщини, договорів купівлі-продажу, інше),
  • державної виконавчої служби (сплати аліментів, стягнення заборгованості по зарплаті тощо)

Девіз проекту: ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

Знаю свої права.

Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують.

Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права.

«Також такі мобільні інформаційні пункти працюють в кожному районному центрі області, – каже начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи і правової освіти в Тернопільській області Тарас Ліщина. – Всі бажаючі можуть прийти, поспілкуватись, проконсультуватись, взяти інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей» та інші роздаткові матеріали (буклети, листівки)».

Свою роботу ці пункти проводять з серпня минулого року.Тривалість проекту становить 3 роки (2017–2019 роки).

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» можна отримати на сайті http://pravo.minjust.gov.ua/ або за номером телефону 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги).

 

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

 

Теги: