Тернополянам запропонували франшизу центру раннього розвитку «Мудрик»

Оксана Тимків є засновником і керівником центру раннього розвитку «Мудрик». Саме його вона презентувала цими днями в Тернополі. Точніше – франчайзингову пропозицію центру раннього розвитку “Мудрик”. На сьогодні її центри працюють в Івано-Франківську, Стрию, Калуші, Тисмениці, а також в смт. Івано-Франкове. А невдовзі планується відкриття нового центру розвитку “Мудрик” у Львові. 

Оксана Тимків є молодою мамою двох дітей. За освітою – вчитель англійської мови. Зацікавилась темою дитячого розвитку, коли була вагітною. Почала вивчати цю тематику, черпати інформацію з різних джерел. І в 2012 році відкрила цей клуб, тоді вони ще жили в Калуші. На той момент там не було таких клубів. Зараз Оксана зі своєю сім’єю живе в Івано-Франківську.

В неї є бажання відкрити такі центри розвитку в районних центрах. Адже в великих містах таких клубів для розвитку дитини є чимало, каже пані Оксана. В планах – відкрити мережу по всій Україні, хоча б 50 таких клубів раннього розвитку в продовж 5 років.

В їхньому центрі займаються з дітками від 1 до 16 років. В центрі проводяться  заняття з англійської мови, також є творча студія, підготовка до школи. В деяких містах в них є клуби Лего робототехніки.

«Клуби, які ми пропонуємо, відкриваються по франчайзингу. Ми допомагаємо шукати приміщення для занять дітей. Також допомагаємо з підбором персоналу. В нас є своя методика навчання, є свій фірмовий стиль. Ми проводимо тренінги вчителів, адміністраторів, – розповідає Оксана Тимків. – Вартість франчизи 35 000 грн. Ми також допомагаємо прописати бізнес-план.»

Всіх зацікавлених Оксана Тимків запрошує відвідати їхній сайт і, при потребі, сконтактувати з ними.

 

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

Теги: