Проект Ukraїner презентували в Тернополі

Богдан Логвиненко є куратором і сподвижником проекту Ukraїner. Це проект, де вони в інтернеті розповідають про оригінальні місця і неймовірних людей в Україні. В суботу в тернопільському ресторані Бункермуз пройшла презентація цього проекту.

Богдан три роки подорожував світом, і його часто запитували про нашу країну. Тоді він і вирішив, що було б добре показати і розповісти про Україну. Він зрозумів, що, крім катастроф і спортсменів, ми більше ні про що не розповідаємо про нас в світі…

Згодом до його ідеї долучилось понад 200 волонтерів. Вони вирішили, що робитимуть цей проект так, як вони хочуть і так, як вони це бачать..

Богдан Логвиненко зазначив, що іноземців неабияк цікавить автентика.

«Ми багато втрачаємо кожного дня. Це треба було знімати, записувати ще 10-20 років тому, – каже автор проекту. – Для багатьох наших героїв те, що ми їх знімаємо, є великою мотивацією продовжувати свою справу. І це  також мотивує і нас робити цей проект і надалі.»

Зараз в них налічується вже понад 150 відеороликів про нашу країну і наших людей. Також вони роблять переклади своїх відео робіт і текстових статей на інші мови. Їхні історії в інтернеті мають 5-6 версій перекладу.

На даний момент група Ukraїner зі своєю експедицією працює на Волині. Потім в них буде ще дві експедиції – Слобожанщиною і Галичиною.

На одне із запитань від слухачів, Богдан Логвиненко відповів, що від Гугл їхній проект має грант на певну суму грошей для реклами України в Гугл.

Організатори закликають всіх бажаючих долучатись до їхньої непростої, але важливої і цікавої справи. Долучатись можна в будь-який спосіб – і фінансово, і з перекладами, і повідомляючи про цікаві місця тощо. Інформацію про них можна знайти в інтернеті на їхньому сайті.

Для присутніх було продемонстровано декілька відео роликів їхнього виробництва. Один з них розповідає про ліжникарство на Яворівщині, Львівської області.

 

Репортер Галина Жук

 

 

 

 

Теги: