Олег не прийшов на виступ Tik Tu…

Наталя Багрій – фронтвумен і вокаліста тернопільського музичного гурту Tik Tu і грає в цьому гурті на флейті, альті, електронних клавішах.

Гурт щойно повернувся з Києва. Ми взяли в Наталі інтерв’ю, що називається, просто з коліс, коли Наталя по дорозі з залізничного вокзалу зайшла в бар Коза.

«В київському ресторані Docker Pub наш гурт мав свій сольний концерт, – розказує фронтвумен Tik Tu. – На концерт прийшло дуже багато людей. Дуже приємно було зустріти і поспілкуватись із Сашком, гітаристом гурту СКАЙ, якого не бачили уже кілька років. А після концерту до нас підійшла Джамала. Це дуже добра, привітна, світла і сонячна людина.»

Наталя Багрій каже, що програму виступу вибудовували динамічно та концептуально, адже їхня музика зараз дуже відрізняється від програми першого альбому. Судячи з реакції залу, усе пройшло чудово і прийом був дуже теплим. Це дуже важливо, каже Наталя, оскільки вони приймають на себе енергетику залу і відповідно до цього можуть акумулювати її у собі.

«Та Олег Винник, на жаль, не прийшов, – каже Наталя. – Чим засмутив усі мої сподівання…»

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

Ось один з кліпів гурту Tik Tu:

 

Для довідки:

«Tik Tu» було створено у 2014 році учасниками тернопільського гурту «Nameless» Наталкою Багрій та Романом Божко. Дещо пізніше до них приєднався Олександр Драчук. Свій перший живий концерт колектив відіграв у травні 2014 року. Гурт «Tik Tu» відвідав чимало музичних фестивалів (Jazz Koktebel, Файне місто, Zaxidfest, Бандерштат, Coda Fest), виступив на відкритті «Книжкового Арсеналу» та фестивалю короткометражок «Kyiv Short Film Festival», відіграв концерти у Польщі та Нідерландах. «Tik Tu» поєднує синт-поп, інді-поп та електроніку, присутні також мотиви фанку, даб-степу, народної музики. Усі музиканти гурту вміють грати одразу на декількох музичних інструментах. В музичному арсеналі «Tik Tu» є скрипки, флейти, гітари, орган, банджо, електронні семплери.

У 2016 році в Тернополі вийшов перший альбом гурту — «Shuma». До релізу увійшли пісні українською, англійською та литовською. У створенні альбому брали участь і запрошені музиканти: Павло Нечитайло написав текст до композиції «Колихана» та зіграв у ній на калімбі, Олександр Марусяк виконував партії тромбону. Альбом Shuma відразу посів перші позиції у підсумкових рейтингах найкращих платівок року і отримав схвальні відгуки критиків.

У 2017 році композиція «Маленькі малюсіки» тернопільського гурту потрапила до рекламного ролика весняно-літньої колекції британського незалежного дому моди Wolf & Badger.

 

 

Теги: