Літо в розпалі. Також в розпалі в Тернополі прокат каное, каяків, SUP-бордів і байдарок

Середина літа.. Час відпочивати на повну і набиратись сил на весь рік до наступного літа. В Тернополі на протилежному боці озера є Дальній пляж. Цивілізація там практично відсутня, повітря чисте.. А ще там можна провести час на воді – красиво, корисно і приємно.

В дальньому кутку пляжу стоїть вагончик,  в якому знаходиться фірма SUP KAYAK CLUB Ternopil. Тут всім бажаючим надають на прокат каное, каяки, SUP-борди, байдарки. Також вони проводять навчання.

Настя, яка працює тут інструктором, розповіла про роботу їхнього SUP KAYAK CLUB Ternopil. Дівчина цього року закінчила школу і буде поступати в педагогічний ліцей – в спортивний клас.

Роботу клуб розпочав цієї весни. При хорошій погоді працюють щодня, окрім понеділка. З вівторка до п’ятниці працюють з 10 до 19 год. А в суботу і неділю – з 10 до 20 год. Це якщо ви хочете покататись. А от якщо у вас є бажання замовити уроки тренування, то це відбувається з 7 до 9 год. ранку.

Можна оплачувати прокат погодинно, а можна замовити на весь день. Віднедавна в клубі встановлено знижку – 25% на прокат у будні дні.

В наявності є SUP-борди, одномісні каяки, двомісні байдарки, чотиримісні каное. Для катання надають весла і жилети, згідно інструкції.

Юля зі своїм чоловіком Василем, а також його сестрою Оленою зараз проживають в Тернополі. Прийшли покататись сюди вперше. Раніше мали досвід такого катання – в місті Дніпрі на каяках переплили Дніпро.

Інша пара, яка прийшла покататись в цей день, Ігор і Лєйла, приїхали з Дніпра і зараз теж живуть в Тернополі. Прийшли сюди в цей клуб вперше. Раніше в своєму житті катались на каяках. Сюди прийшли, щоб вперше спробувати себе на SUP-борді. Лейла каже, що їй дуже подобається Тернопіль – тут дуже доброзичливі люди. Також вона відмітила, що в Тернополі дуже багато людей ходить в неділю до церкви.

Інструкторка Настя каже, що, якщо збирається група хоча б з 10 чоловік, то можна грати в кануполо. Вона пояснює, що кануполо – це коли учасники веслують на воді в каяках. Потрібно захопити м’яч і намагатись забити гол у ворота суперника. Ворота знаходяться на висоті двох метрів над водою. В кожній команді є воротар. М’яч перекидають руками або веслом. Для участі в кануполо на кожному учаснику гри обов’язково має бути жилет і спеціальний шолом.

Олександр Мальцев, керівник клубу SUP KAYAK CLUB Ternopil, розповів, що інколи, якщо назбирується група охочих, вони сплавляються через Івачівське водосховище – так звану «Тернопільську амазонію»… Маршрут розпочинається в селі Іванківці, Зборівського району. Далі: Горішній Івачів – Долішній Івачів – Глибочок – Плотича – Чистилів – Тернопіль.

Також є можливість відпочити, сплавитись, покататись на велосипедах на базах відпочинку «Білий Бізон» (село Лука, і село Хмелева, що на річці Дністер) і «Білий Слон» (село Дземброня в Карпатах, на річці Чорний Черемош). Для відпочиваючих тут є можливість замовити проживання, а також харчування. Для катання – на базах є інструктори. Взимку база «Білий Бізон» не працює. А «Білий Слон» в Карпатах – працює. Всю інформацію щодо відпочинку і цін можна знайти в Інтернеті на їхніх сайтах.

 

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

Теги: