Український хор “Щедрик” поповнив список перемог на міжнародних фестивалях

Джерело: https://www.unian.ua/

Керівника колективу Маріанну Сабліну відзначили спеціальною нагородою, як кращого диригента фестивалю.

Дитячий хор “Щедрик” зайняв перше місце на Міжнародному фестивалі оркестрових і хорових колективів у Флоренції. Журі визнало київський колектив найкращим серед 11 конкурсантів, повідомляється на офіційній сторінці фестивалю у Facebook.

В якості призу музиканти отримали статуетку “Золотого Давида”. Крім того “Щедрик” був удостоєний двох золотих медалей у віковій категорії юнацьких хорів і в категорії виконання духовної музики. А керівника колективу Маріанну Саблину відзначили спеціальною нагородою, як кращого диригента фестивалю. Ці призи не передбачали грошових премій.

Організатори фестивалю відзначили складність композицій, які виконував “Щедрик”. До його репертуару входили твори класиків (Бальдассаре Донаті, Йоганна Себастьяна Баха) і сучасних вітчизняних композиторів (Вікторії Польової, Валентина Сильвестрова, Ганни Гаврилець).

“Вони звучали справді єдиним голосом. Це сильний колектив, в якому відчувається школа, музична традиція їх країни. Слухаючи хор “Щедрик”, розумієш, що Україна має давню і багату музичну традицію”, – зазначила засновниця фестивалю Карла Дзанін.

Як повідомляв УНІАН, раніше “Бумбокс” виступив на кордоні з анексованим Кримом на підтримку політв’язнів.

Теги: