Велосипедисти підтримали випускників інтернатних закладів Тернопілля

Благодійна акція «Валіза підтримки Випускнику» відбулась сьогодні в центрі Тернополя на Театральному майдані. Організаторами акції виступив БФ «Майбутнє сиріт», зокрема голова фонду Андрій Назаренко.

Мета даної акції – зібрати речі першої необхідності для 20 випускників 9-11 класів з 6 закладів інтернатного типу Тернопільської області. Адже вони, по закінченні, вступають в доросле життя. Гроші збирають для купівлі для кожного з них набору, в який входить все, що необхідне дорослій людині для життя в побуті – каструля, сковорода, праска, постільна білизна, для дівчат – також фен…

«Учасники сьогоднішньої велоакції – пересічні громадяни, – розповідає одна з організаторів, представниця БФ «Майбутнє сиріт» Ірина Вакалюк. – Для  них це можливість взяти участь в благодійному велозаїзді і тим самим підтримати  цю акцію, популяризуючи її.»

Організатор акції і голова БФ «Майбутнє сиріт» Андрій Назаренко  любить їздити на велосипеді, і тому йому прийшла в голову ця ідея. Він розповів який маршрут і тривалість велопроїзду. Учасники проїхали за маршрутом: Театральний майдан – вул. Руська – Орнава – парк Топільче – Надставна церква – пляж Циганка – Тернопільська ОДА – Театральний майдан. Це зайняло орієнтовно 40 хвилин.

Владислав Ващишин – тернополянин, працює лікарем, має дітей. Дуже підтримує цю акцію. Каже, що прийшов сюди, щоб одночасно гарно провести час і долучитися до важливої справи. Приїхав сюди зі своїм другом Віктором, який працює інструктором у школі водіння авто. Віктор нещодавно придбав велосипед, тому його стаж водіння двоколісним ще невеликий.

По закінченні було розіграно подарункові сертифікати між тими, хто під час акції зробив благодійні внески. Розігрувалися сертифікати на стрижку від тернопільських барбер шопів (чоловічі перукарні), а також сертифікати на велоатрибути від магазину Горгани.

Якщо у вас є бажання долучитися, то ви можете легко зробити це. Ось необхідна інформація.
Реквізити для благодійних пожертв:
Отримувач: ТОБФ «МАЙБУТНЄ СИРІТ», ЄДРПОУ: 34334394, р/р: 26002055110780, МФО: 338783, Тернопільська філія ПАТ КБ «Приватбанк». Голова БФ “Майбутнє сиріт” Андрій Назаренко.

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

Автор статті: Жук Галина
Теги: