Кераміку на будь-який смак можна придбати в Тернополі на Козацькому острові

В Тернополі відбувається другий всеукраїнський фестиваль гончарів “Не святі горшки ліплять”. Свято відбувається на “Козацькому острові” в парку “Топільче”.

Ініціатор і співорганізатор фестивалю Уляна Джигринюк розповіла, що на фестиваль приїхало 26 учасників з цілої України і є навіть гості з Білорусі і з США. Протягом фестивалю всі бажаючі можуть відвідати майстер-класи різних майстрів.

Вчора був майстер-клас з онлайн трансляцією з техніки «фляндрівка». Сьогодні, в суботу, на відвідувачів очікують різноманітні конкурси. Також в суботу пізно ввечері майстри на фестивалі виготовлять вогняну скульптуру висотою до 2 метрів і будуть її випалювати. А в неділю о 12 год. буде нагородження переможців і офіційне закриття свята.

Леся Михайлова приїхала з Хмельницького. На цьому фестивалі вона вже вдруге. Їй подобається на фестивалі різноманітність майстрів, стилів.. Дуже подобається організація фестивалю. Пані Леся має вдома свою власну майстерню, де виготовляє керамічний глазурований посуд сучасного стилю.

Львів’янка  Наталя Вайданич теж тут вже вдруге. Їй дуже подобається тепла атмосфера фестивалю, де гармонійно перегукуються різні напрямки – традиційність і сучасність. Вона в захопленні від нашого Тернополя. Наталя Вайданич каже, що це дуже затишне місто, а локація фестивалю – Козацький острівець – вибрана дуже вдало, такого навіть немає у Львові..

На святі всі охочі можуть придбати чудові роботи майстрів на будь-який смак за ціною виробників, без посередників. Підтримаймо національного товаровиробника гривнею!

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

 

Автор статті: Жук Галина
Теги: