Закликаю бойкотувати “112 Україна”, NewsOne, “Інтер” і видання “Страна.ua”, – сестра Сенцова

Джерело: https://ua.censor.net.ua/

Наталія Каплан, двоюрідна сестра українського політв’язня Олега Сенцова, закликала бойкотувати канал “112 Україна”, а також три інші українські ЗМІ за їхню участь “в інформаційній війні на боці ворога”.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Каплан повідомила в коментарі Громадському ТБ.

Вона пояснила, що телеканал “112 Україна” зателефонував до неї і вивів у прямий ефір із позафракційним депутатом Євгенієм Мураєвим, який раніше заявив, що “частина населення сприймає Сенцова як терориста”.

“Мене вивели в прямий ефір з Мураєвим… Він почав мені розповідати, що треба поводитися тихо і тоді Олег вийде швидше. По-перше, це маячня, а по-друге, це частина інформаційної війни… Насправді питання до цього ЗМІ були вже давно, і я вирішила, що більше я не готова з ними спілкуватися”, – сказала Каплан.

Також Каплан закликала бойкотувати телеканал “Інтер”. “До “Інтеру” були питання. Вони просять відповісти, як там Олег Сенцов, але при цьому показують спокійно футбольні матчі (ЧС-2018, який триває у Росії. – Ред.). І відмовилися на час футбольних матчів хоча б запустити ролики з Сенцовим, що могло б хоч якось пом’якшити ситуацію”, – додала Каплан.

“Брати участь в інформаційній війні на боці ворога… я не хочу. І я закликаю інших просто ігнорувати ці ЗМІ… Я просто закликаю бойкотувати “112 Україна”, NewsOne, “Інтер” і видання “Страна.ua”, – наголосила сестра Сенцова.

Вона пояснила, що раніше видання “Страна.ua” “оприлюднило коментар хворої людини як факт”.

Зазначимо, депутат Мураєв є власником телеканалу NewsOne.

16 травня 2018 року адвокат Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. У такий спосіб Олег Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають у російських в’язницях.

Глобальна акція #SaveOlegSentsov на підтримку українських в’язнів Кремля відбувалась 1-2 червня у понад 20 країнах світу. Зокрема, в Києві акція розпочалася з флешмобу. Активісти в “тюремних робах” із ланцюгами мовчки пройшлися Майданом, показуючи страждання українських політв’язнів.

8 липня акція на підтримку українських заручників в Росії відбулася на Майдані Незалежності в Києві.

Теги: