НАБУ подало скаргу на закриття справи щодо “рюкзаків Авакова”

Джерело: https://nv.ua/ukr/

Національне антикорупційне бюро України повідомило про скерування до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скарги на постанову про закриття кримінального провадження проти фігурантів так званої “справи рюкзаків” – сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра та екс-заступника міністра Сергія Чеботаря.

“Скаргу адресовано вищому за посадою прокурору, а саме керівникові САП. Згідно з КПК, Назар Холодницький має розглянути дану скаргу та прийняти рішення впродовж трьох днів з моменту її одержання”,- заявили у НАБУ.

У бюро наголосили, що САП досі не надала матеріали, які б підтверджували правові підстави закриття провадження. “Зі свого боку НАБУ не розуміє цього рішення і наразі САП не надала жодного документу, який би допоміг дане рішення зрозуміти”, – додали в НАБУ.

Нагадаємо, напередодні керівник САП Назар Холодницький підтвердив закриття кримінального провадження щодо Олександра Авакова і Сергія Чеботаря, фігурантів так званої “справи рюкзаків”.

У САП пояснили, що притягнення до кримінальної відповідальності Олександра Авакова і Сергія Чеботаря неможливе через відсутність доказів щодо неналежної якості рюкзаків, які закуповувалися для МВС.

НАБУ підозрює їх у можливій розтраті державних коштів в розмірі 14,5 млн гривень під час закупівлі рюкзаків для Національної гвардії. Зокрема, вартість виготовлення рюкзаків становила 555 грн, тоді як правоохоронне відомство придбало їх більш, ніж в п’ять разів дорожче – 2900 грн.

Теги: