Працівникам підприємства на Київщині повернули майже чверть мільйона гривень боргу по заробітній платі

Джерело: https://minjust.gov.ua/

Державні виконавці Київської області стягнули на користь працівників ДП «Завод порошкової металургії» близько четверті мільйона гривень заробітної плати.

Про це журналістам місцевого видання At Brovary повідомив начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Олександр Вольф.

Загалом, за словами посадовця, державне підприємство «Завод порошкової металургії», яке працює у місті Бровари Київської області, заборгувало своїм працівникам 842 066 гривень.

Наразі у Броварському міськрайонному відділі ДВС перебуває 33 виконавчих документа про стягнення боргів з підприємства. Протягом останнього часу державним виконавцям у рамках кампанії зі стягнення заборгованості по зарплаті вдалося повністю виконати третину проваджень. Це дозволило повернути працівникам заводу 236 152 гривні.

Решта суми має бути повернута персоналу, який місяцями не отримував заробітну плату, вже найближчим часом.

«Якщо підприємство не знайде коштів для погашення боргів перед своїми робітниками, броварські держвиконавці накладуть арешт на майно заводу, після чого його продадуть на електронних торгах, а виручені кошти повернуть людям», – наголосив Вольф.

Він зазначив, що така практика останнім часом успішно застосовується в інших районах Київщини. Наприклад, нещодавно було продано майно одного з найбільших підприємств-боржників Київської області ПАТ «Борекс» (смт. Бородянка) на суму близько 1,5 мільйона гривень, завдяки чому борг перед працівниками підприємства вдалося повністю погасити.