Сьогодні розповідали про Індію. Наступного тижня буде інша країна

Микола Костюк є президентом локального комітету AIESEC в Тернополі. Всього в Україні є 8 локальних комітетів, але невдовзі їх буде більше. Захід під назвою «Вечір культури» провела ця організація 4 липня в тернопільському ресторані Мамонт.

«Ідея такого заходу в тому, щоб познайомити тернополян з різними культурами, розповісти їм про інші країни, – каже Микола Костюк. – А також покращити розмовну англійську відвідувачів заходу. Планується, що такі зустрічі відбуватимуться протягом літа з періодичністю раз на тиждень – орієнтовно по четвергах. Кожного разу буде розповідь про якусь іншу країну. Вхід на заходи вільний і запрошуються абсолютно всі бажаючі.»

Сьогоднішня розповідь була про Індію. До ресторану Мамонт на цю зустріч завітали молоді люди з Індії – Сарвеш і Сідель. Вони три тижні працювали в Тернополі волонтерами в таборі Space Camp, який недавно завершився. Гості розповіли про свою країну і відповіли на запитання присутніх. Цікаво було довідатись від них про релігію, Болівуд, їжу, музику, транспортну систему, освіту, клімат і екологію Індії. Особливо цікавою була інформація про величезні хмарочоси міста Мумбаї – рідного і улюбленого міста нашого доповідача Сарвеша.

Тепер, власне, дещо про сам AIESEC. Це – міжнародна молодіжна організація, яка має свої філії в 126 країнах світу. В Україні ця організація була створена в 1994 році. А от Global Volunteers – це волонтерська програма на 6 тижнів, яка спрямована на розвиток лідерських якостей, практичне навчання через міжкультурний досвід за кордоном. Молоді люди можуть їздити волонтерами в різні країни світу. Нею можуть скористатись люди віком 18-30 років. На даний час в нас зараз гостює 40 волонтерів з 6 країн світу. І відповідно 11 молодих людей з Тернополя цього літа поїхали за цією програмою волонтерами до інших країн.

Якщо є бажаючі вступити в міжнародну молодіжну організацію AIESEC, то 5 липня в Молодіжному Центрі Тернопіль о 16 год. буде відбуватись презентація і запис в цю організацію AIESEC.

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

 

 

Теги: