На тернополян очікує сюрприз – тариф на воду зросте на 36%

Згодом мешканці Тернополя у своїх квитанціях на оплату за централізоване водопостачання та водовідведення побачать значно більші суми, за матеріалами сайту http://westnews.info

Тариф на цю послугу зросте на 36 відсотків.  Мешканці багатоквартирних будинків платитимуть 17,21 грн. за 1 куб. м., мешканці приватного сектора – 16,58 грн. за 1 куб. м води та стоків.

Причиною зростання тарифів, як повідомили в прес-службі КП “Тернопільводоканал”, стало зростання вартості електроенергії (на 20% більше, ніж було заплановано у тарифі – ред.), пально-мастильних та інших матеріалів, податків та зборів, зміна розміру мінімальної заробітної плати тощо.

Планується, що нові тарифи набудуть чинності наприкінці липня або на початку серпня. “Точнішої дати сказати не можемо, тому що затвердження нових тарифів відбувається у два етапи”.

Згідно з порядком формування тарифів, підприємство повинно щорічно подавати заяви на встановлення тарифів на наступний рік. Кінцеве рішення за ними встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Цьогоріч організація взялася за перегляд тарифів підприємств водопровідно-каналізаційної галузі України. Причина – зміни особового складу, як повідомив начальник планово-економічного відділу КП “Тернопільводоканал” Володимира Водовіза.

Через підвищення тарифу на воду керівництво водоканалу просить тернополян подати показники лічильників та розрахуватися за послуги згідно з тарифами, які встановлені раніше.

Нагадаємо, до цього часу тернополяни платили за один кубометр води 12,62 грн., а жителі приватного сектору – 12,14 грн.