В дітей є 10 днів навчання в англомовному таборі

В Тернопільській обласній бібліотеці для молоді – в центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» сьогодні, 2 липня, розпочався літній англомовний табір «Summer English Camp». Табір буде тривати в будні дні з 2 по 13 липня, з 10 до 14 год. Його проводитиме волонтерка Корпусу Миру Шакіта Біллі.

Як повідомила координатор центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» Оксана Гуменюк, на табір зареєструвалось 25 дітей, вік – 12 – 16 років. У всіх дітей рівень володіння англійською – середній і вищий. Окремого тестування для них не проводили. Реєстраційний внесок для навчання в таборі – 100 грн. і ще необхідно було зробити річний читацький квиток, який коштує 20 грн.

Під час 10-денного англомовного табору для дітей будуть проводити різноманітні заняття, спрямовані на розвиток лідерських здібностей, навичок спілкування, а також допоможуть дітям подолати мовний бар’єр, адже середовище буде повністю англомовним, і заняття буде проводити носій мови з Америки. Планують проводити різні інтерактивні ігри, настільні ігри, також рухливі заняття. При хорошій погоді інколи це все відбуватиметься на свіжому повітрі.

В перший день заняття волонтерка Корпусу Миру Шакіта Біллі провела ознайомче заняття. Вона розповіла, що спершу всім потрібно познайомитись один з одним, розповісти трішки про себе. Ознайомила всіх з правилами табору.

Тернополянин Олександр Масловський привів сюди свого сина Максима, якому 11 років. Про табір їм повідомив репетитор, який навчає Максима англійської мови. Вони відразу вирішили, що це чудова нагода  покращити свою англійську і поспілкуватися з однолітками, каже Олександр Масловський. Вдома він з сином інколи практикує спілкування англійською, тому що, як і його син, теж вивчає англійську мову.

Софія Хрустальова, 13 років, навчається в школі №3, з поглибленим вивченням англійської. Вона вперше в цій бібліотеці. Про англомовний табір їй повідомила її бабуся, що працює тут поруч з бібліотекою.

Захар Хмурич, якому 15 років, націлено прийшов в цей табір, адже хоче вивчитись в майбутньому на програміста. Хоче окрім покращення своєї англійської ще й знайти нових друзів. Також він регулярно відвідує курси англійської ще в іншому закладі.

Настя Петриків має 14 років. Вона від проведення в цьому таборі очікує покращити свою англійську, подолати мовний бар’єр. Каже, що дуже любить спілкуватись з людьми. Минулого року Настя ходила в цю бібліотеку на англомовний  табір «GoCamp», який проводила волонтерка з Пн. Ірландії. Окрім англійської, вона націлена згодом взятись з ґрунтовне вивчення іспанської мови. Адже це може стати їй в пригоді в майбутньому, каже Настя Петриків.

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

 

Теги: