Outside cinema – кінотеатр під відкритим небом у Тернополі

У Тернополі вже другий рік поспіль відкривають Outside cinema. Щодня в парку ім. Т. Шевченка поблизу Єлисейських полів проводяться кінопокази під відкритим небом. Фільми транслюють ввечері, як тільки стемніє, з 21:40 – 1:00. Розклад сеансів можна глянути у соцмережах кінотеатру.

У Outside cinema показують українські та зарубіжні фільми.

“Ми популяризуємо українське кіно, часто проводимо покази саме українських фільмів, які не є дуже відомими, – поділився організатор Максим Стаюра. – Також ми створюємо майданчик для відпочинку тернополян, стараємось зайняти молодь чимось новим”.

Кіносеанси – безкоштовні. За гроші тільки м’які крісла. Вартість одного – 50 грн. Також, можна принести свій коцик та розташуватися на траві. Під час сеансів працює міні-бар, де є все, що потрібно для перегляду – попкорн, вода, кава, соки, солодощі. Розпивати алкогольні напої тут заборонено. Також в наявності є спрей від комарів.

Робота кінотеатру під відкритим небом сильно залежить від погодних умов. У дощові та холодні дні сеанси не транслюють. Проте організатори обіцяють не припиняти роботу аж до кінця вересня.

Репортер – Тетятна Скорик
«ТМЦ.ІНФО», 26 червня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.
Автор статті: Тетяна Шабанова