Тернополянам пропонують кешбек за квитки на концерт

У неділю, 24 червня, на центральному міському стадіоні Тернополя відбудеться “Super-Puper” шоу мега-популярного DZIDZIO.

Для усіх, хто ще немає квиточків – унікальна можливість, придбати квитки можна в соціальній мережі єСвоє з кешбеком у розмірі 100% на ваш особистий гаманець, за матеріалами сайту http://gazeta.te.ua

Пропозиція дійсна на будь-яке місто в рамках мега-туру.

Нагадуємо, мега тур DZIDZIO “Super-Puper” пройде більше ніж у 26 містах України. Фінальним концертом туру стане шоу в столичному “Палаці Спорту”, що відбудеться 20 листопада 2018 року.

До слова, кожному, хто зробить репост відео обіцяють подарувати відразу   по 3 сто-гривневі  картки  на поповнення свого гаманця.

24-го червня на центральному міському стадіоні Тернополя відбудеться “Super-Puper” шоу мега-популярного DZIDZIO.Для усіх, хто ще немає квиточків – унікальна можливість… Придбати квитки можна в соціальній мережі єСвоє з Кешбеком у розмірі 100% на ваш особистий гаманець.?? https://esvoe.com/ticketsПропозиція дійсна на будь-яке місто в рамках мега-туру. Нагадую, мега тур DZIDZIO “Super-Puper” пройде більше ніж у 26 містах України. Фінальним концертом туру стане шоу в столичному “Палаці Спорту”, що відбудеться 20 листопада 2018 року.??❤️ А кожному, хто зробить репост цього відео я подарую відразу по 3 сто-гривневі картки на поповнення свого гаманця. ??

Gepostet von Олександра Струмчинська am Donnerstag, 21. Juni 2018

Автор статті: Тетяна Шабанова