Оновлена Центральна міська бібліотека запрошує відвідувачів до спілкування та саморозвитку

Робота бібліотечної системи в останні роки докорінно змінилася. Сьогодні, 18 червня, у Центральній міській бібліотеці Тернополя відбулось відкриття нової платформи, яка орієнтована на сучасну молодь. В сьогоднішній час новітніх технологій вважається, що книга – це щось застаріле та непотрібне. Але чи це справді так?

Колектив бібліотеки на чолі з її директором Світланою Степанівною Козелко зробили дійсно титанічну роботу, щоб модернізувати приміщення та зацікавити відвідувачів різноманітними творчими зустрічами та презентаціями. Цікаво, що окрім комфортних робочих місць та зони відпочинку, читачам пропонується вільний доступ до літератури, навіть тієї, що знаходиться у сховищі. Також тут працює інтернет-центр, є вільний канал Wi-Fi та можливість роздрукувати або зробити ксерокопію потрібної інформації. Відвідувачі, які працюють в бібліотеці декілька годин можуть абсолютно безкоштовно пити каву і чай. Також тут хороше місце для проведення тренінгів, майстер-класів, семінарів.

Свої привітання та слова підтримки висловили директор Тернопільської обласної універсальної бібліотеки Василь Вітенко, директор Тернопільської обласної бібліотеки для молоді Леся Гук, письменниця Ірина Мацко, директор Тернопільської обласної бібліотеки для дітей Надія Новіцька, директор Тернопільської обласної медичної наукової бібліотеки Галина Овечкіна, директор бібліотеки медичного університету Олена Проць.  

На завершення декілька слів сказала сама директор Центральної міської бібліотеки – Козелко Світлана Степанівна. Була показана відеопрезентація, яка продемонструвала глядачам хід та результат зробленої роботи. Також пані Світлана висловила слова вдячності працівникам, дизайнерам та міській владі, завдяки яким відбулись ці сучасні оновлення.

“Ви робите те, що повинна робити кожна бібліотека – змінюєте простір. Саме цей простір є дуже важливим для залучення нових користувачів.  А якщо ще додати сучасну та творчу програму діяльності – це є безперечний успіх. Ця нова мотиваційна стіна – це трендове, це те що сьогодні на порядку денному, на слуху у молоді. Книжкова інсталяція у фойє – це також трендова річ. Ви робите все для популяризації читання”, – пані Леся Гук, директор Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.

Щомісяця у бібліотеці друкуватимуться інформаційні листівки, в яких буде анонс найближчих заходів. Зокрема, найближчим часом буде оголошено про літературно-мистецький конкурс “Тернослов”. У ньому зможуть взяти участь юні таланти та продемонструвати свої ідеї. “Якщо є ідея – принось її в бібліотеку”, – слова письменниці Ірини Мацко.

 

Центральна міська бібліотека для дорослих знаходиться за адресою вул. Руська, 31

Репортер Любов Ковальчук
Фото автора