Як виглядатиме вулиця Чорновола після реконструкції

– Ми продовжуємо облаштовувати в місті так звані відкриті місця, – каже Владислав Стемковський, заступник міського голови. – У нас вже є велика відкрита зона, яка починається з вулиці Коперника,1 йде до пам’ятника Олександру Пушкіну, далі Театральна площа, вулиця Сагайдачного, площа біля Катедри та пам’ятника Данилу Галицькому і парк. Цю зону хочемо продовжити і довести до залізничного вокзалу, звідки великий потік людей заходить в місто, але вони змушені йти по вузьких тротуарах на вулиці В’ячеслав Чорновола. Хочемо, щоб вони потрапляли у привітливу пішохідну зону за матеріалами сайту http://zz.te.ua/

Плануємо там зменшити проїжджу частину до 3.70 метрів. Односторонній проїзд автотранспорту зі сторони Івана Франка до Богдана Хмельницького в межах однієї полоси залишиться, а один із тротуарів розшириться більше, ніж в два рази. Буде доріжка для велосипедистів, висадимо молоді дерева. Зі сторони Івана Франка лівий тротуар залишиться таких же розмірів, як зараз.

Реконструкцію Чорновола проведуть тільки на ділянці від Коперника до Хмельницького. Там замінять мережі, а проїжджу частину планують викласти гранітною бруківкою. Ремонтні роботи розпочнуть у найближчі дні, у зв’язку з чим рух автотранспорту на цій ділянці дороги буде перекритий. Завершити реконструкцію мають до 20 серпня. На малюнках можна побачити, як приблизно виглядатиме вулиця після реконструкції. У міській раді зазначають, що це тільки ескізи, і в реальності вона може виглядати дещо інакше.

Автор статті: Жук Галина