Від сьогодні в Зарваниці починає діяти молодіжний табір

Роман Глєбов є керівником молодіжного театру «Богослов», що діє в Тернополі при парафії св. Івана Богослова на проспекті Злуки, 14 і опікується справами молоді на цій парафії. В своїй діяльності вони тісно співпрацюють з Комісією у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Вже продовж 10 років в селі Зарваниця проводяться молодіжні літні табори, тривалістю 7 днів. Ці табори для дітей віком 7-15 років.

Не став винятком і цей рік. Буквально від сьогоднішнього дня починається перший заїзд. Цьогорічний літній дитячий табір, як і раніше, знаходиться на території села Зарваниця, в приміщенні Реколекційного центру – вниз від парафіяльної церкви. Цього року буде три заїзди – всі три будуть підряд один за другим. Кожен заїзд прийматиме по 60 дітей.

Крім дітей, що будуть відпочивати, запрошували долучитись і волонтерів – вихователів, аніматорів тощо. Співпрацюють також з тернопільськими університетами – ТНПУ і ТДМУ, розповідає Роман Глєбов.

Протягом тижня дозвілля дітей буде максимально корисним і різноманітним. Зокрема, на таборі плануються заняття з вивчення англійської мови. Наприклад, в минулі роки робили міні вистави англійською мовою. Ці заняття будуть проводити студенти Педагогічного університету, факультету іноземних мов. Будуть лекції від режисерів, сценаристів. Піцерія «Скоріні» матиме ряд лекцій про здорове харчування. Барбершоп «Сокира» проводитиме заняття для хлопців про правильний догляд за собою. В минулі роки подібні заняття проводились для дівчат. А цього року вирішили згадати й про хлопців. Дитяча аматорська школа «Театр у театрі» буде проводити свої заняття. Також буде вогняне шоу від театру «Нікалекс» і будуть їхні заняття. Ще відбуватимуться майстерні з виготовлення орігамі, заняття з фінансової грамотності і лекції, де розповідатимуть про психологію стосунків, каже Роман Глєбов.

Вранці діти йдуть до церкви на вранішнє богослужіння, будуть мати невеличке заняття з катехизації. Вечірня програма – перегляд фільмів і мультфільмів під відкритим небом на карематах.

Пан Роман каже, що місцЯ в таборі зайняли душе швидко. Але люди й надалі продовжують телефонувати. На жаль, немає можливості продовжити набір, тому що через декілька днів після завершення третього заїзду, в середині липня, буде відбуватися всеукраїнська проща до Зарваниці.

За проведенням літніх таборів можна буде слідкувати, адже будуть проводитись онлайн трансляції. Це можна відслідковувати в соціальних мережах, там будуть виставлятись фото і відео матеріали: bogo_slov2002 – в Інстаграм, а також ЛІТНІ ТАБОРИ «БОГОСЛОВ» – у Фейсбук.

Після літніх молодіжних таборів в селі Зарваниця «Богослов» везе дітей на відпочинок в табір до Болгарії. Виїзд буде 16 липня. Запрошуються діти 12-18 років. Також є старша група – віком від 18 років і старші. Тобто, батьки можуть їхати разом зі своїми дітьми. Всі бажаючі, можуть дзвонити і записуватись.

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

 

Теги: