У Тернополі лідери об’єднаних громад вчилися працювати з молоддю

15 червня завершилася друга сесія освітньої програми “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики” за матеріалами сайту https://www.prostir.ua/  Цього разу навчання тривало 5 днів та складалося з таких освітніх блоків, як основи права, державна регіональна політика, основи менеджменту, основи економіки організації, фандрайзинг у сфері молодіжних проектів та теоретично-практичні аспекти проведення тренінгів.

Отримані заняття допоможуть правильно організувати нашу діяльність на місцях задля розвитку молоді та молодіжного середовища ОТГ” поділилась враженнями учасниця проекту Світлана Роік. На відміну від попередньої сесії, коли учасники отримали теоретичні “домашні завдання”, цього разу вони повинні застосувати здобуті знання на практиці, та провести тренінги у себе в громадах, а також реалізувати проект із залученням молоді.

Також учасники відвідали Тернопільський Центр науки, функціонування якого стало можливим завдяки перемозі проекту в рамках Бюджету участі.

Загалом, протягом трьох сесій, які складаються з 200 академічних годин, учасники отримають комплексні знання, що допоможуть їм сформувати та реалізувати молодіжну політику у своїх громадах. Фінальною роботою програми стане дослідження на тему “Стратегія розвитку молоді моєї громади”.

Нагадаємо, що метою проекту є підготувати молодіжних лідерів та працівників органів місцевого самоврядування ефективно працювати з молоддю та залучати її до роботи в громаді.

Партнерами програми організованої ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” та Тернопільським національним економічним університетом є програма U-LEAD з Європою, Міністерство молоді та спорту України та Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Фото з допису