Пранкери повідомили євродепутата Гармс про підготовку в АП законопроекту про права ЛГБТ

Гармс телефонували від імені голови АП Райніна й розповідали про підготовку президентом Порошенком проекту закону про рівні права.

Депутат Європейського Парламенту Ребекка Хармс повідомила, що стала жертвою дезінформації щодо начебто підготовки Адміністрацією президента України законопроекту про права ЛГБТ – спільноти   за матеріалами сайту https://dt.ua/ Політик отримала кілька електронних листів з фальшивого адреси, їй телефонував невідомий, який представився головою Адміністрації президента Ігоря Райніна.

“Мене і мій офіс систематично дезінформували щодо законопроекту про рівні правах з допомогою сфабрикованого телефону та пошти, представляючись головою Адміністрації президента”, – повідомила політик на своїй сторінці в Twitter у неділю, 17 червня.

Гармс констатувала, що “отримала власний досвід у дезінформаційної війни”.

“Прошу вибачення за проблеми і непорозуміння, які це могло викликати”, – вибачилася політик.

Депутат підкреслила, що інцидент не скасовує того факту, що проведений у столиці Марш рівності “Київпрайд” є значним успіхом на шляху України до досягнення реального рівноправ’я громадян.

Після завершення Маршу рівності, який пройшов в Києві 17 червня, депутат Європарламенту Ребекка Гармс заявила, що наступного тижня президент Петро Порошенко презентує проект закону “про права ЛГБТ-українців в рамках європейських законодавчих стандартів”.

“Вранці мені зателефонували з Банкової і повідомили, що президент Порошенко не тільки підтримує Марш рівності, але і планує подати проект закону про рівні права наступного тижня”, – сказала депутат.

Радник Гармс Максим Еріставі уточнив, що співрозмовник представився головою Адміністрації президента Ігорем Райніним. Він нібито за дорученням президента повідомив їй про законодавчу ініціативу, яка стосуватиметься прав української ЛГБТ-спільноти в рамках європейських законодавчих стандартів.

На Банковій цю інформацію спростували.

“Ребекка Гармс, швидше за все, стала жертвою розіграшу. З АП їй не дзвонили. Ми повністю відкидаємо внесення у ВР законопроектів, про які говорить пані Гармс”, – повідомили в прес-службі глави держави.

Вранці 17 червня у Києві відбувся щорічний “Марш рівності”, в акції взяли участь близько п’яти тисяч представників ЛГБТ-спільноти та їх прибічиків.