Щоб медитація була максимально ефективною…

Лекцію про медитацію прочитав в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці керівник йога-студії Nitaigor Володимир Сова.

Медитація може допомогти вам в будь-якій сфері життя – чи то стосується харчування, чи режиму дня, чи коли маєте потребу бути зосередженим.. Але найвища мета медитації, каже Володимир Сова, це внутрішнє усвідомлення себе і свого життя, це духовний вимір.

Також медитація є корисною для хорошого міцного сну вночі.

«В людини є 5 органів відчуттів: зір, нюх, слух, смак і дотик, – розповідає лектор. – І чим більше їх ви задієте під час медитації, тим вона буде більш зосереджена, і тим кращий від неї буде ефект. Для медитації заплющують очі, сідають в зручну для себе позу. Для підсилення ефекту і підсилення зосередження читають мантри. Тоді ви і промовляєте звуки, і слухаєте їх. Також для підсилення медитації беруть в руки чотки. Тоді задіюють відчуття дотику”.

Після лекції всі бажаючі мали можливість безкоштовно пройти майстер-клас з виготовлення чоток – навчитися заселяти кульки, робити кутасики.

На їхніх заходах Володимир Сова і його напарниця по йога-студії Nitaigor Марія Лиса завжди пригощають вегетаріанськими смаколиками, які роблять власноруч.

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

Теги: