Новий законопроект про захист свідків зареєстровано в парламенті

На сьогодні в Україні відсутня система захисту свідків. Новий законопроект передбачає захист учасників кримінального провадження. Тепер займатись охороною людей, які давали свідчення в суді, буде спеціальна служба за матеріалами сайту  http://www.unn.com.ua

КИЇВ. 14 червня. УНН. В парламенті зареєстровано законопроект про захист учасників кримінального провадження, який передбачає охорону свідків. Про це під час Парламентсько-громадської платформи “Правоохоронні Органи: Компетенції, Розмежування повноважень та Синергія” заявив народний депутат України Антон Геращенко, передає кореспондент УНН.

“Ми зареєстрували законопроект… про захист учасників кримінального провадження. Це новий закон, який створить національну службу учасників кримінального провадження і саме спеціальна служба буде займатися захистом тих чи інших людей… Якщо розслідується якийсь злочин і людина дала покази проти якогось великого покидька. Передали справу в суд і людина підтвердила свої покази… Якщо йому (свідку – ред.) потрібен захист, це буде робити незалежна, ефективна служба, яка буде використовувати весь наявний європейський досвід засобів охорони” – повідомив А.Геращенко.

Як повідомляв УНН, Геращенко анонсував новий законопроект про захист свідків. 

На сьогоднішній день в Україні відсутня система захисту людей, що дали свідчення в судах.