Як маленькі тернополяни створювали свої власні шедеври

Виставку-презентацію своїх листівок недавно провела в Молодіжному Центрі Тернопіль молода тернопільська художниця Надія Гута. Також Надія продемонструвала на майстер-класі всім охочим, як створювати таку листівку.

Спочатку Надя розповіла про себе, про свої листівки, а потім дітки з великим захопленням і старанням взялися робити листівки власноруч.

Навчалась Надія Гута на дизайнера інтер’єру – спочатку в Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі, потім в Львівській національній академії мистецтв і ще після того заочно в Українській академії друкарства у Львові.

Почалась ця її творчість зі створення різдвяних листівок для друзів. Вони її гарно похвалили, почали поширювати ці роботи, адже ці листівки стали неабияк популярними. І Надя загорілася ідеєю робити їх в більших об’ємах. Потім листівки нашої тернополянки виграли в конкурсі до Дня матерів, який проводило харківське видавництво «Пегас».

Отже, після коротенької розповіді про творчість Надії Гутої, діткам треба було подумати, кому вони будуть створювати листівку, а також хто і що там буде? Після цього на чернетках вони намалювали олівцем свої ескізи. Згодом свої ескізи діти перенесли на білі картонні карточки, які вже згодом мали стати листівками. Розмалювали різними кольорами гуашшю. І в самому кінці це все обвели чорним контуром в спеціальних тюбиках.

Діти чудово провели час, а всі їхні роботи були просто шедевральними. Ви самі можете переконатися в цьому, глянувши на фотографії з майстер-класу.

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

 

Теги: