Душі та туалети на “Циганці” поки ще працюють. А далі – буде видно

То закриті, то поламані, то брудно – саме так зазвичай говорять відпочиваючі на “Циганці” про туалети та душі. Обслуговує їх бар SpeakЕasy, який працює на пляжі за матеріалами сайту https://te.20minut.ua/  Адміністратори уже другий рік поспіль кажуть, що їм постійно доводиться ремонтувати як не ручки, то крани. Бо люди ламають.

Минулого року пляж “Циганка” ще не був офіційним, але люди на ньому уже відпочивали. Ще тоді там встановили туалети, душі та роздягальні. Але в більшості випадків вони були або зачиненими, або поламаними. Відповідає за їх роботу заклад громадського харчування SpeakЕasy, який тут працює на пляжі. Минулого року адміністратор закладу розповідала журналістці “20 хвилин”, що вони чи не щоденно щось ремонтують, бо люди – вандали. І показували обламані ручки та крани. В цьому році “Циганка” має офіційний статус пляжу, тепер тут є навіть рятувальники. Працюють вони з 1 червня. А от з туалетами і душами далі проблеми. В закладі знову ж таки кажуть, що відпочивальники просто не цінують те, що є і ламають, як не дверні ручки, то крани.   12 червня туалети і душі на “Циганці” працювали. Відпочивальники кажуть, що трохи нечисто, але розуміють, що смітять самі ж люди.
В КП “Об´єднання парків культури і відпочинку Тернополя” про проблеми несправних туалетів та душів – чули і не раз. – І минулого року вони були, – каже заступник директора КП Тарас Дячун. – Ми стараємось вирішувати ці питання, щоб не створювати дискомфорту для відпочивальників на пляжі. Контролю за тим, як обслуговують душі та туалети представники закладу, як такого немає. Але в комунальному підприємстві кажуть, що можуть вплинути на ситуацію, якщо тернополяни зі скаргою щодо неробочих чи закритих туалетів, душів, неприбраних роздягалень звертаються безпосереднього до них. Тоді вони звертаються до представників закладу, щоб ті все полагодили.  Як додає Тарас Дячун, за роботу фонтанів на “Циганці” безпосередньо відповідає “Водоканал” і вони хочуть налагодити систему, щоб вода включалась в конкретні години. У вихідні, наприклад, з 10 ранку, а у будні після обіду.