В Тернополі розпочав роботу Сценарний інкубатор

В суботу в Українському Домі Перемога в рамках проекту «Мистецький кластер» відбувся перших захід – презентували Сценарний інкубатор. Мета інкубатора – залучити всіх бажаючих до написання кіносценаріїв. Адже в теперішній час українське кіно на підйомі, і йому вкрай потрібні хороші сценаристи…

Сценарний інкубатор, зокрема, є для сценаристів-початківців, які можуть попрацювати над своєю ідеєю короткого метру і розвинути її до рівня повнометражного фільму, для письменників, які хочуть адаптувати свою книгу під сценарій для фільму, а також для журналістів, які мають цікаві історії для адаптації в кіно.

Дмитро Сухолиткий-Собчук є переможцем фестивалю «Молодість», входить в п’ятірку кращих кіносценаристів України. Також він є режисером, зокрема, режисером фільму «Красна Маланка». Отже, в цю суботу Дмитро Сухолиткий-Собчук приїхав до Тернополя і прочитав вступну лекцію зі сценарного мистецтва, а також розповів про план роботи Сценарного інкубатора. Біля 30 людей зголосилось прийняти участь в цьому Сценарному інкубаторі. Дмитро Сухолиткий-Собчук буде відповідальним за підготовку цих сценаріїв до екранізації. Цей проект він назвав “Тераріум інкубатор”.

Набір на Сценарний інкубатор розпочнеться у липні 2018.
Програма Сценарного інкубатору триватиме 2 місяці і включатиме в себе:
– лекції,
– практичні заняття,
– творчі завдання,
– аналіз відомих сценаріїв,
– консультації відомих кіносценаристів України,
– обговорення сценаріїв,
– «читка» сценаріїв з професійними акторами.

Репортер Галина Жук

 

 

 

Теги: