Виставка мікромініатюр Володимира Казаряна добігає кінця

В приміщенні «Арт Галереї», що в Тернополі на вулиці Сагайдачного 13, вже декілька тижнів триває виставка мікромініатюр Володимира Казаряна.

На виконання таких шедеврів майстер затрачає багато часу, адже свої рухи під час виготовлення скульптури він робить в паузах між ударами серця. На виготовлення однієї мікромініатюри в нього йде від одного до трьох місяців. Також витрачається багато часу щоб зробити інструмент для роботи – іноді навіть більше, ніж на ту деталь, яка робиться цим інструментом. Майстер робить мікромініатюри вже 40 років. За цей час виготовив їх декілька сотень. Презентував свої шедеври на виставках в багатьох країнах світу. Багато світових лідерів високо оцінили талант Володимира Казаряна, тому його шедевральні мікро скульптури є в колекція знаменитостей по всьому світу. Вартість однієї такої мініатюри оцінюється від 5 тисяч доларів.

На виставці всі бажаючі мають змогу розглянути ці мікро скульптури, зазирнувши в мікроскопи-колби. Лише там – під збільшувальним склом їх і видно. На виставці представлено понад 30 робіт. Зокрема можна розгледіти підковану блоху, букет троянд, футбольну команду, караван верблюдів у вушці голки, де стеблом служить людська волосина, скульптури на макових зернах, портрети на зернятках рису тощо.

Вхід на виставку коштує 50 грн. Виставка буде діяти до 8 червня. Саме в цей день має приїхати майстер, щоб забрати виставку. Там всі охочі матимуть змогу поспілкуватися з Володимиром Казаряном.

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

Теги: