Тернопільській школі мистецтв планують виділити півмільйона?…

Школі мистецтв, яка з нового навчального року переїде у приміщення ЗОШ №21, обіцяють півмільйона гривень для закупівлі мультимедійного обладнання за матеріалами сайту https://te.20minut.ua/  Ще півмільйона раніше виділили на закупівлю музичних інструментів. Про це йшлося під час робочої наради стосовно розробки комплексної стратегії підтримки Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв імені Ігоря Герети у Тернопільській ОДА.

На нараді йшлося й про те, що навчальний заклад не має додаткових приміщень для навчання, а також – спортивного, концертного та хореографічного залів, повідомляють в ОДА. Начальник управління освіти облдержадміністрації Ольга Хома каже, що сьогодні недостатньо й грошей на заробітну плату і стимулюючих надбавок для 64-х вчителів. Освітньої субвенції з держбюджету на все не вистачить.

– Ми вносимо на сесію проект змін до обласної Програми забезпечення функціонування Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв ім. І. Герети на 2016-2020 роки, що має забезпечити виділення коштів у розмірі щонайменше 580 тисяч гривень для виплати заробітної плати й стимулюючих надбавок для викладацького колективу, — зазначив голова ОДА Степан Барна.

На сесії обласної ради розглянуть питання виділення 500 тисяч для закупівлі мультимедійного обладнання та інших видів навчальних матеріалів, що дадуть можливість покращити знання та якість підготовки учнів школи мистецтв. Крім того, ще 36 тисяч гривень треба передбачити для інклюзивної складової школи мистецтв.

Автор статті: Жук Галина